درباره ما

شومینه گرماآفرین :

___________________مقدمه ای درباره شومینه گرماآفرین____________________

گروه صنعتی شومینه گرماآفرین از همان آغاز با در پیش گرفتن سیاست طراحی و تولید محصولات ممتاز و متمایز و نوع آوری خاص در سطح ملی و جهانی با تلاش جهت حفظ و افزایش کیفیت، توانست به سرعت، اعتماد و اعتبار ویژه ای نزد مصرف کنندگان نهایی کسب کند. اهتمام به نوآوری و خلاقیت، حفظ کیفیت برتر و تمایز در محصول و ارتباط مستمر با کارشناسان و مشاوران داخلی و بین المللی این صنعت، موجب گردیده تا شرکت با تداوم سیاست توسعه و ورود به عرصه رقابت جهانی، استفاده از روشهای مدرن مدیریت بهره وری، تعالی سازمان، مدیریت ارتباط با مشتریان، شبکه های توزیع پیشرفته و بسیاری از تکنیکهای روز مدیریت را در دستور کار قرارداد. به نحوی که توانایی آتی شرکت را در ارائه محصولات و خدمات برتر افزایش دهد.

________________START SHOMINEH GARMAFARIN_________________

گروه صنعتی و تولیدی شومینه گرماآفرین از سال 1384 به منظور طراحی ،تولید و اجرا انواع شومینه های کلاسیک و مدرن  فعالیت خود را آغاز نموده ، و افتخار دارد تا ضمن اشاره اجمالی به سوابق ، ویژگیها و مزیتهای محصولات خود مراتب تمایل و آمادگی مدیریت گروه را جهت همکاری با کارفرمایان و مشتریان محترم در زمینه عرضه و اجرا شومینه های  خود را اعلام نمایند شومینه گرماآفرین بیش از 15سال تجربه در عرصه طراحی ، تولید و اجرا انواع محصولات شومینه فعالیت خود را آغاز و با در پیش گرفتن سیاست طراحی و تولید محصولات ممتاز و متمایز و نوع آوری خاص در سطح ملی و جهانی با تلاش جهت حفظ و افزایش کیفیت، توانست به سرعت، اعتماد و اعتبار ویژه ای نزد مصرف کنندگان نهایی کسب کند. 
اکنون به پشتوانه جلب رضایت خاطر و اعتماد مشتریان عزیز داخلی و خارجی به واسطه تولید و عرضه محصولات کیفی و پشتیبانی مطلوب توسط نمایندگان فروش خود در سراسر کشور چشم به بازارهای منطقه ای دارد به همین منظور به اعتلای ایرانی آباد و کمک به زیبا سازی فضاهای خانه ، محل کار و غیره این گروه با بهره مندی از نیروهای متخصص و تجربیات فنی و علمی اعضای خود و ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا ، ذوق و هنر ایرانی عزم راسخ و صادقانه خود را معطوف به بهبود مستمرو ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات نموده تا موجبات رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان محترم را فراهم آورد.
شایان ذکر است این گروه مفتخر خواهد بود تا در اسرع وقت با عرضه محصولات و ارائه خدمات خود ، همکاری  نزدیک و موثری با کارفرمایان و مشتریان محترم برقرار نماید و اصول ارزشی ما مبتنی بر صداقت ، اعتماد ، مشتری مداری و پایبندی به تعهدات و رعایت احترام متقابل می باشد.

با تشکر فراوان

مدیریت گروه صنعتی شومینه گرماآفرین

شومینه گرماآفرین


WWW.garmafarin.ir

 • مسئولیت پذیری
  بهای بزرگی ، مسئولیت پذیری است و گرما آفرین نسبت به تعهد خود متعهد می ماند.
 • تخصص
  این افتخار ماست که کیفیت مهم ترین دستور کار و تخصص ماست.
 • احترام
  احترام مهم ترین رکن در فرهنگ گروه گرماآفرین می باشد
 • مشتری مداری
  اصول ارزشی ما مبتنی بر صداقت ، اعتماد ، مشتری مداری و پایبندی به تعهدات و رعایت احترام متقابل می باشد.

آنچه بر گرماآفرین گذشت:

WhatsApp Image 2019-10-01 at 21.57.21
سال 1384
شومینه گرماآفرین فعالیت خود را در اوایل سال 84 در زمینه فروش شومینه های چدنی در دفتر تجریش خیابان شهید رمضانی آغاز نمود.
مهندس سعید صحرایی
سال 1387
شومینه گرماآفرین با جذب سرمایه توانست فعالیت خود را خصوص تولید شومینه های چدنی و منقل های چدنی آغاز کند.
WhatsApp-Image-2019-10-01-at-21.57
سال1390
همکاری شومینه گرماآفرین با شرکت های تولیدکننده در راستای توسعه محصولات مدرن گازی و برقی و احداث دفترفروش در نزدیکی بازار تهران ،خیابان فداییان اسلام با در اختیار داشتن تعدادی از پرسنل کار آزموده و پخش عمده شومینه های چدنی در سراسر ایران.
WhatsApp-Image-2019-10-01-at-21.57
سال1393
در این زمان به یاری خداوند متعال تصمیم به راه اندازی فروشگاه جدید در خیابان بنی هاشم تهران وفروشگاه های آنلاین برای فروش محصولات گرفته شد و توانستیم فروش محصولاتمان را به حد اکثر برسانیم
WhatsApp Image 2019-10-01 at 21.57.15
سال 1396
عقد قرارداد با سازندگان ، کارفرمایان و شرکت ها و توسعه خدمات فروش و پس از فروش در اکثر نقاط کشور.
سال1398
به پشتوانه مشتریان خوب داخلی و اعتماد مشتریان عزیزمان ،چشم به بازارهای منطقه ای نموده وارسال محصولات را به کشور های همسایه از جمله آذربایجان،ترکیه و عراق شروع کردیم خداوندا شاکریم که بهترین ها را برایمان مقدر نمودی و ایمان و باورمان را روز به روز قوی تر کردی.

جوایز و دستاورد ها

گروه صنعتی گرمافرین از همان آغاز با در پیش گرفتن سیاست طراحی و تولید محصولات ممتاز و متمایز و نوع آوری خاص در سطح ملی و جهانی با تلاش جهت حفظ و افزایش کیفیت، توانست به سرعت، اعتماد و اعتبار ویژه ای نزد مصرف کنندگان نهایی کسب کند و همچنین موجب گردیده تا شرکت با تداوم سیاست توسعه و ورود به عرصه رقابت جهانی، استفاده از روشهای مدرن مدیریت بهره وری، تعالی سازمان، مدیریت ارتباط با مشتریان، شبکه های توزیع پیشرفته و بسیاری از تکنیکهای روز مدیریت را در دستور کار قرارداد. به نحوی که توانایی آتی شرکت را در ارائه محصولات و خدمات برتر افزایش دهد.

منو اصلی