استفاده شما از وب سايت شرکت تولیدی و صنعتی گرماآفرین به معنی توافق کامل شما با شرايط مندرج در اين صفحه مي باشد.

1- خدمات و محتويات سايت، صرفاً براى استفاده شخصى و غيرتجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد.
2- کاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

✅سفارش محصول مورد نظر:
پس از انتخاب کالای مورد نظر با کلیک بر روی کلید “اضافه به سبد خرید” و تکمیل اطلاعات ضروری موجود در فرم سفارش شامل نام، شماره تماس، آدرس، کدپستی و توضیحات اضافی مورد نظر و در نهایت، کلیک بر روی کلید ثبت سفارش، سفارش شما ثبت شده و کد سفارش جهت پیگیری سفارش در اختیار سفارش دهنده قرار خواهد گرفت. و يا در صورتي كه سفارش از طريق اينترنت و سايت شرکت گرماآفرین برايتان مقدور نمي باشد، با شماره تماسهاي بخش فروش تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفني به مسئولين سفارش گيري اعلام نمائيد.

✅تحویل کالا ثبت شده در سایت:
– سفارشات در شهر تهران با توجه به انتخاب محصول در سایز سفارشی پس از ثبت بين 7 تا 10روز زمان میبرد و از طریق وانت بارها به دست مشتريان خواهد رسيد یا مشتریان خودشان میتوانند محصول رو از درب شرکت تحویل بگیرند.

– سفارشات شهرستانها بوسیله باربری یا تیپاکس و یا پست سفارشی و پيشتاز و یا از طریق سایر باربری ها بصورت پس کرایه ارسال خواهد شد.

– مدت زمان تحويل کالای آماده در تهران بزرگ در روزهاي كاري بين 2 تا 4 روز است و ميانگين زمان تحويل برای شهرستان ها بین 5 تا 7روز می باشد.
– ارسال سفارشات به شهرستانها همراه با بيمه حمل و نقل در باربری ها مي باشد. بنابراین لازم است در حضور مأمور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت مشاهده مشکل و یا شکستگی از تحویل گرفتن آن خودداری نمائید و به واحد شرکت باربری مراجعه کنید، بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تأیید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.